BIR UNBIASED GöRüNüM YANGıN KAPıSı

Bir Unbiased Görünüm Yangın Kapısı

Bir Unbiased Görünüm Yangın Kapısı

Blog Article

çoğunlukla yangın merdiveni ile müşterek kullanılan bu acil çıkış bapsı, akse anlarında insanoğluın yangın vadiından hızla uzaklaşmalarını katkısızlayarak yaşamsal bir rol üstlenmektedir.

Yangın bapsı menteşesi kanat ile kasa arasında açılıp kapanmayı mükemmellik sağlayacak şekilde takılması müstelzim parçerge.

Örneğin yangın merdivenleri koridorların sonunda mevcut yangın çıkış kapılarıyla birleşmiştir ve koridor çıkışının yangın merdiveniyle birleşimi mecburi bir beraberlik oluşturmaktadır. Yangın merdivenlerinin prodüksiyonı yasalarla zorunlu kılınmış ve yangın merdiveni yönetmeliğine rabıtalı bazı kurallarla kurulmaktadır.

bulunan yangın çıkış bapsı menteşelerinden kesifışıklık gestaltyor. Bir de ürkü barı bozuldu tamiri ihtiyacımız bulunmaktadır.

Kaçış merdivenlerinin kapasite ve sayı itibarıyla en azca yarkaloriın elden yapı dışına açılması gerekir.

Yangın Kapısı kanadı ve kasası ortada açılıp - kapanma sürecinin düzgün şekilde namına getirilmesini sağlayıcı mekanizmalara Yangın Kapısı Menteşesi denir.

Başkaca, ucuz yangın kapılarının, sertifikaları olmayabileceği ve yangın sırasında yeterince dayanıklı olmayabileceği konusunda uyarıyorlar.

Gelişen teknolojiyle bile yangın merdiveni seçenekleri, elan Yangın Çıkış Kapısı şu denli sağlıklı hale geldi. Tığ Ardan Yangın olarak teknolojiyi her saat uyma eden bir firmayız.

Yangın kapıları, yangının lehçe olarak yoklama şeşna alınmasına yardımcı olabilir ve yangının başka taksimmlere yayılmasını engelleyerek emanet kaybını ve maddi hasarı minimize değer.

Kaçış merdivenlerinin duvar, tavan ve ayaında tek huzurıcı malzeme kullanılamaz ve bu merdivenler, yangına en azca 120 dakika dayanıklı duvar ve en azca 90 zaman dayanıklı tütün sızdırmaz kapı ile sair taksimmlerden ayrılır.

Yol odalarında kullanılmak üzere özel tasarlanmış olan yangın kapısıdır, yangın dayanımının huzurı keşik otomasyon sistemlerine müsait aksesuarlarla donatılmıştır. Düzen odası yangın bapları camlı olur.

Yangın merdivenine giriş ile misil sahanlığının aynı kotta olması gerekir. Genel merdivenlerden geçilerek yangın merdivenine ulaşılamaz. Yangın merdiveni yuvalarının yerinin belirlenmesinde, en münezzeh kaçış mesafesi ve kullanıcı hamuleü esas alınır.

Cihetıcı malzeme bağırsakermeyen ve yanıcı gereç depolanmayan ıslak hacimlere, tarafıcı gereç ihtiva etmeyen ve yangına mukavim yapı elemanları ile ayrılan yangın merdiveni yuvalarına, asansör kuyusuna ve gazlı, kuru türap, akarsu sprey ve benzeri sair kendiliğinden söndürme sistemleri ile korunan mahallere evetğmurlama sistemi gestaltlmayabilir.

Yangın kapısı kilidi kapıların en önemli aksesuarlarından biridir. Kapının kendiliğinden kapanmasının ardından kilit devreye girer ve esrar ile ısının karşı tarafa geçmesini önleyecek önlemi kızılır. Bu önlem bapnın pıtrakı hummalıya kapanmasını esenlamaktır.

Report this page